Somerset potvrdil, že Chris Gayle sa tento rok vráti na T20 Blast

Somerset potvrdil, že Chris Gayle sa vracia do kraja, aby sa hral v lete v T20 Blast.Five veci sme sa naučili z víťazstva Anglicka v Južnej Afrike | Vithushan Ehantharajah Prečítajte si viac Gayle, ktorý hral v Somerset v minuloročnej súťaži, podpísal zmluvu so šiestimi zápasmi napriek sparkovej kontroverzii po zápase pre Melbourne Renegades v Big Bash League začiatkom tohto mesiaca, keď použil Rozhovor, aby som si vyžiadal televízny spravodajský reportér naživo.

“Som naozaj rád v Somerset minulý rok,” povedal Gayle. “Je to skvelý klub a fanúšikovia boli absolútne neuveriteľné. Teším sa, že znova uvidím fanúšikov a skórovať ešte viac.Dúfam, že budem môcť pomôcť klubu, aby sa dostal do neskorších fáz NatWest T20 Blast. “

Riaditeľ kriketu Matthew Maynard dodal:” Sme veľmi potešení, že sme znovu zabezpečili služby Chrisa Gayle . Je to skutočne hráč svetovej úrovne a pre nás bol minulý rok absolútne fenomenálny. “V súčasnosti je pravdepodobne najväčším menom v športe a jeho vystúpenia v Big Bash nedávno iba zdôraznili jeho status Ako jeden z najviac výbušných hráčov, ktorý kriket nikdy nevidel.Taunton absolútne houpal, keď bol v polovici minulého roka a fanúšikovia z Somersetu sa môžu tešiť na to viac v roku 2016. “36-ročný bol pokutovaný za 10.000 dolárov a následne sa ospravedlnil, ale popísal jeho Pokus o flirtovanie s reportérom siete Ten Mel McLaughlin žije vo vzduchu ako “jednoduchý vtip”. Po incidentu Somerset povedal, že zostávajú záujem o podpísanie Gayleho napriek tomu, že generálny riaditeľ Guy Lavender opisuje jeho komentáre ako “úplne Nevhodný “.” Ospravedlnil sa a bol za nich potrestaný a akonáhle sa tento proces uskutočnil, všetci musíme prejsť a vziať rozumný pohľad, “dodala Lavender.

Minulý týždeň Somerset oznámil, že bývalý otvárač v Austrálii Chris Rogers uspeje Marcusa Trescothicka ako kapitána na majstrovstvách kraja, zatiaľ čo Jim Allenby bude vedieť stranu v obmedzenom krikete.Rogers, ktorý bol kedysi kolektívom Gayleho v Sydney Thunder, bol v čase sporov otvorený kritike Gayle. “Toto je vzor správania. Ak poznáte toho chlapíka, vidíte to znova a znova, “povedal. Ale akékoľvek obavy, že obaja hráči môžu prekročiť trasy v Tauntone, sa považujú za rozptýlených s Rogersom, ktorí sa dohodli len na hranie Dlhšia forma hry.