Postieľky musia byť úplne bezpečné pre dieťa

Postieľky musia byť úplne bezpečné pre dieťa. Mal by mať potrebné hĺbky a niekoľko úrovní postele pre nastavenie jej výšky. Potom sa vaše dieťa nie je v nebezpečenstve pádu z postieľky.
597_komnatbnextbclassicb3
Pre väčšiu bezpečnosť postieľky by mal mať zadnú stranu s výškou poistných udalostí. Zároveň výška regulátor by mal mať zámok.

Odnímateľná bočné zvyšok je veľmi výhodné, najmä keď dieťa dostane starší. To môže byť odstránené tak, aby dieťa mohol dostať von z postieľky.

Detská postieľka by nemala mať ostré hrany. Z tohto dôvodu sa neodporúča kupovať postieľok s vyrezávanými čalúnením alebo prekrytie. V opačnom prípade vaše dieťa riskuje zranenie.

pevnosť

Aby bola zaistená bezpečnosť dieťaťa, detská postieľka byť veľmi silný. Pri výbere detskej postieľky, skontrolovať tesnosť všetkých detailov a umiestnení ich pripojenie.

Nesmie dochádzať k žiadnej povrchové trhliny postieľka, inak môže dôjsť k poškodeniu. Dieťa bude v bezpečí v postieľke.

lôžkoviny

Sada obsahuje detský posteľné obliečky, plachty, plienky, prikrývky, vankúše a voskovaného plátna. Štandardné sadu detské obliečky sa skladá z niekoľkých obliečky, plachty a dve menšie štyrmi najlepšími.

prostynok iste Fabric by mala byť mäkká. Najlepšie sú bavlnené, flanelové a froté prestieradlá.

Lekári neodporúčajú deti do jedného roka spať na vankúši, keď dieťa začne tvoriť len chrbticu, a to mu môže spôsobiť ujmu. Deti po roku môžete položiť mäkký pod hlavou pelenochku, niekoľkokrát preložený.

Deti do troch rokov je nutné položiť vankúš pod hlavou, zdvihol na šírke postieľke. Je dôležité, aby sa ubezpečil, že to nie je odrezaný detskou dýchania počas spánku.

Pre dieťa potreboval dve deky: Ľahký a tenký prešívanou vlny. Oba kryty musia byť gippoallergennymi. Na Deka nosené bielizne, pohladil ľahký perinu.

Nevešajte a uložili do postele príliš veľa hračiek. Všetky hračky musia byť bezpečné pre dieťa a majú priemernej veľkosti, ktoré nemohol prehltnúť.

Pre detské potreby voskovaného plátna, ktorá prepustený do listu. Voskovaného plátna by mala byť priedušná a prekĺznuť. To sa neodporúča používať ako voskované plátno plastové fólie, pretože nie je schopný prejsť vzduch.