Postele, dětské postýlky

Nedaleko si můžete dát dítě na stůl nebo skříňka kit. Tato lůžka jsou určeny pro děti ve věku 6-7 let. Kromě toho některé postele mohou rozsuvatysya transformátory na délku nebo šířku.
Skládací nebo rozkládací pohovkou mohou být převedeny z velikosti postýlky 120×60 cm dospívající 190H90 vidět BabyNabytek Prodejna, že jsou vybaveny komfortní klouzání a posuvné mechanismy.

Postele, dětské postýlky
Postýlky pro děti, postele jsou pohodlné během cesty a cestovat s dítětem, protože mají složitý mechanismus. Ve složeném stavu bed-arena transformován do kompaktního cestovní tašky. V rozloženém lůžko na koni není jen kotviště, ale také prostor pro hry.
Mnoho postýlky, ohrádky vybavené koly nebo běžci, což jim umožňuje snadno pohybovat. Postýlky pro děti, postele jsou BabyNabytek Prodejna vyrobeny z materiálů, které jsou snadno čistitelné a vyprat.

8

materiál
Jednou z nejdůležitějších vlastností výběru postýlku je materiál, ze kterého je vyroben. Nejlepší materiál je považován za strom, protože se může “dýchat”. Dřevo je také snadno čistí a rychle schne.
Přírodní dřevo je považován elektrické autíčko za nezbytný materiál. Ale mohou být také použity jako materiál pro postýlce dřevěných desek nebo z plastické hmoty. V každém případě se tyto materiály by neměly obsahovat žádné toxiny.

Nejlepší plemena dřeva díky své pevnosti uznán buk, olše, bříza a javor. Pine také dobře hodí jako materiál pro dětské postýlce, ale je to trochu měkčí než předchozí dřeva, takže betlém zůstane poškrábání a jinému poškození. Dřevěný betlém by neměl být malované, lakované nebo polirollyu.
Je-li postýlka pokrytý barvou nebo lakem, nezapomeňte zjistit od prodávajícího, který je součástí těchto látek. Neměly by obsahovat olovo a gramů nebo riziko způsobení život vašeho dítěte.

Povrch postýlky, jakož i její další části by měly být zcela hladký. Prstem po povrchu postýlky, aby se ujistil o tom. V případě elektrické autíčko, že drsnost povrchu nebo dětské postýlky objeví Shcherbina, že dítě může dostat škrábance a třísky.
Předpokládejme, že některé detaily postýlky jsou vyrobeny nejsou ze dřeva a dalších materiálů. Hlavní věc, která nebyli příliš mnoho. Musí požádat prodávajícího, pokud tyto informace jsou bezpečné pro dítě.