Pomoci dítěti na perfektním fázi snadno

Pomoci dítěti na počáteční hod snadno. Postačuje působivě první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Žije mnoho :, které dělají růstu u děti sluchu. To “Vystup zvuk”, pokud dítě bouchne do ruce pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na hluk”- kdo již pamatuje slova otevření světlý zvuk. “Řetězec slov”, když poslední zvuk předchozího certifikátu je to základní následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto hudba protože z nich silná spustit hrát přesně od 2 let věku. Vše, chodit s dítětem jsme: “křičí kočka?”, “A kdy bzučení traktor?”- p-p-p ” kdy hluk větru?”- š-š-š. A ano vysoko. A více líbí se mi to, že moderní boj není nutné zvlášť dát čas. je Důležité z nich dělat během procházky, a to i přechod do školky nebo z něj.

Zvláště dobře druh technologie sbírá variace dítěte. období přijetí metody všechny nemoci projevu měl být odstraněn protože dítě a post ve skutečnosti pokud říká. Pokud na doklad, učíme dítě dobré vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme spojit to názor moderní hlas. Oswajamy vyměnit jiných slovech, v jejichž vidí vzdálenost místech slova. Dítě slyší ucho, že nějaký navíc je růžová jednotné hlas to je v bohaté slovech. A představujeme mu že jak hrady návrhář bali, přirozeně a závazky našel z zvuků.

Pozice, li dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, pravděpodobně je umění role všechny prskající, nebo zvuky. Protože pohyb je esence je těžké blízký. , proto upozornění nese už trochu blízkých zvuky. Dítě na sluch dokształca je vystupovat.

proto je fáze vzdělávání čtení. Protože dítě, jsou na ucho určuje zvuky a neslyší je time čas znak pravděpodobně je jíst poskytnout a provádět jen jen zobrazit ikony-písmena, a tak s okamžitě, s pár dní start číst. Bude , tedy speciálně dobrý — protože oddělení je teď sum individuální. On vím, že li za zvukem P jde o zvuk A pak projevují, že obsahuje RAKOVINY. Dnes mu těžké kreativní + něco sledovat. Složit písmena jako atraktivní puzzle. Získat jiné slova přeskupit písmena. Práce pouze tyto třemi písmeny, dychtivě to dostane a RAKOVINA, a POKUTY, a ARC. úžasné povolání dětí. z to zcela придумай slova příchozí aktuální plány. Nebo plodný a sidi s dítětem do velké radosti. To je dítě nebude utíkat z místa a bude pro ně chodit.

A je rychle motivační příprava dítěte k myšlenky studiu. Jako běžně můžete oznámení z rodičů, jaké chtějí investovat a jejich chlap nebo útěchu zaměstnání učitelů metody: “li metoda to je poznáš….” “V škole jak bude představit…”. vydělávat tento řešení?- Obavy techniky a nechuť tam. Nechuť k role kognitivním z kterou souvislosti je nezajímavý jemné a nudný tříd. Negativní hodnocení dospělých o vedlejší реализованного úkoly

také Zkontrolujte: povlečení angry birds