Každý ví, že hlavní atributy kuchyně

Každý ví, že hlavní atributy kuchyně – sporák, lednice a dřez. Často, v případě, že kuchyně je malý, tyto součásti jsou podél jedné délky stěny nejméně tři metry. Také nelze pokazit, pokud Uspořádat nábytek ve tvaru písmene U nebo obrat ve tvaru písmene L. Vy – majitel velké kuchyně? Pak se hodí a umístění na obvodu podél čtyř stěn. V každém případě, vzhledem k tomu, že umístění složky, která se opravdu pohodlně, interiér je určena hlavně na velikosti vaší kuchyně.
g405_0_ua
KROK 2
V malé kuchyni, dát malou skříň

Pro malé kuchyně je lepší koupit kompaktní skříň pro výrobky a jídel, bufet nebo tabulku a umístěte ji vedle ledničky. Místo toho dal kamna. Nad kuchyňskou skříň pro zavěšení police, který bude favoritem vašeho rodinného kruhu. Zapadají do tohoto interiéru a čtyřpólové, https://www.banaby.cz vybavené tácy, police na konzolách, podpěry, háčky, věšáky, které upevňují stropem a podlahou. Chcete-li vytvořit větší komfort, zdobí kuchyňské velké objekty – visely v řadách velkých řezání desek, samovaru nebo rafinované proutěný koš s umělé květiny nebo zeleniny.

KROK 3
V dlouhodobém kuchyni postarat se o spasitelné moci

Toužíte-li kuchyň, pak aranžování nábytku, postarat se o to při vaření svůj oblíbený strávit co nejméně úsilí. Nejlepší seskupeny zóny ve vertikální poloze nástroje a předměty používané v každé fázi přípravy. Výrobky, které vyžadují uchování v chladu, mohou být uspořádány v naskládaných skříňce vedle ledničky. V této pracovní oblasti může dát kamenný stůl, na kterém budou ve funkci pro zeleninu a kuchyňské spotřebiče. Na stole může být zapotřebí, aby tento proces plavidel. Ve středu kompozice by měla být umístěna deska.

KROK 4
Druhá tabulka byla v přední části desky

Nemůžete jít špatně, když si dát talíř v přední části ostatního kuchyňského stolu, který budete používat pro přípravu a přímé zásobování potravinami na stole. Zde je možné, aby čisté nádobí, zavírání sušicí dráha, která se nachází nad ní.

Čtěte také:
Jak vybavit kuchyň ventilaci
Jak pečovat o vaše nože v kuchyni

KROK 5
Zařídit podle pracovních prostorů

Tvorba interiéru kuchyně tohoto typu, vzít v úvahu skutečnost, že v každé pracovní oblasti by měl být předměty https://www.banaby.cz potřebné pro tuto fázi přípravy.

KROK 6
V dlouhodobém kladou malé kuchyňské doplňky

Dlouho by měl zdobit malé kuchyňské doplňky a předměty, které mu dodávají zvláštní pohodlí. Může to být pěkně vypadající maličkosti – střední velikosti hrnce s malými ornamenty, malých sklenicích barevných těstovin, ovocný koš v lednici, malý konvici na stole, atd

STEP 7
experiment

V moderních kuchyních často spojovacích komoru, domácí nuancí a některé prvky profesionální kuchyně, převzato z restaurací a kaváren.