Druhá tabuľka bola v prednej časti dosky

KROK 4
Druhá tabuľka bola v prednej časti dosky

Nemôžete ísť zle, keď si dať tanier v prednej časti ostatného kuchynského stola, ktorý budete používať na prípravu a priame zásobovanie potravinami na stole. Tu je možné, aby čistý riad, zatváranie sušiace dráha, ktorá sa nachádza nad ňou.

Čítajte tiež:
Ako vybaviť kuchyňu ventiláciu
Ako sa starať o vaše nože v kuchyni

KROK 5
Zariadiť podľa pracovných priestorov

Tvorba interiéru kuchyne tohto typu, vziať do úvahy skutočnosť, že v každej pracovnej oblasti by mal byť predmety potrebné pre túto fázu prípravy.

g204_0_ua

KROK 6
V dlhodobom kladú malé kuchynské doplnky

Dlho by mal zdobiť malé kuchynské doplnky a predmety, ktoré mu dodávajú zvláštne pohodlie. Môže to byť pekne vyzerajúce maličkosti – strednej veľkosti hrnca s malými ornamenty, malých pohároch farebných cestovín, ovocný kôš v chladničke, malý kanvicu na stole, atď

STEP 7
experiment

V moderných kuchyniach často spojovacích komoru, domáci nuáns a niektoré prvky profesionálnej kuchyne, prevzaté z reštaurácií a kaviarní.

KROK 8
Kuchyňa zaťažovaný obvod

Ak je vaša kuchyňa je na obvode, nasýti ho s skrine a stoly, väčšina uzatváracie plánu. Nenechajte si plot z tejto oblasti pevných vysoké vertikálne skrinky, čo výrazne znižuje množstvo svetla zo susedných priestorov a okien. Môžete dať v stredu takého návrhu jedálenský stôl a ďalšie – umývadlom, chladničkou a sporákom. Práca zónu v tejto miestnosti by malo byť najvhodnejšie pre varenie sekvencie. Ale princíp je často rovnaký – rezací stôl stojaci pri chladničky a vedľa nich a umývanie dosku. Si môžete vyzdvihnúť svoje potreby a zariadenia pre každú zónu. Uistite sa, že kuchyňa je v harmónii.

Po mnoho rokov stereotyp, že ženy miesto v kuchyni, znižuje ich postoje. Ale môžete urobiť varná sa stala obľúbeným koníčkom vašej polovicu. Ako? Pri správnej a rozumné interiéru.
Перекладач Google для компаній:Translator ToolkitІнструмент перекладу веб-сайтівП