Dospelí na právo

Dospelí na právo rodičov vždy chcú zadať dieťa tak, trvať na svoje skúsenosti. Ale ak sa rozhodol všetko sám, a rodičia čítať kázanie, výsledok bude opačný. A na pozitívny výsledok prípadu teenager nebude cítiť uspokojenie. Je užitočné mať niečo do činenia od začiatku do konca všetko sami, tieto veci zvýšiť sebavedomie. Uistite sa, že ísť k dieťaťu, keď požiada o radu.
6. Nenechajte prednáška

Tam je rozdiel medzi výučbou, keď dieťa vníma informácie, ktoré oznámiť k nemu, a prikázania, keď nechce počúvať, ale rodičia sa neustále snaží, aby mu povedal, čo, prečo a ako sa to robí. To je zlé pre sebavedomie ako rodič na podvedomej úrovni inšpiruje dieťa, že robí všetko zle a týmto spôsobom znižuje sebavedomie.
7. Netlačte neustále byť najlepší vo všetkom

39
Niektorí rodičia vyskúšať deti si uvedomiť, čo sami neuspel. Existujú ľudia, ktorí potrebujú pokrok dieťaťa, musí sa predviesť pred priateľmi a rosdstvennikami. Náklad, ktorý dali na ramená dieťaťa, môže sa dostať von bokom. Byť hrdí na dieťa, aj keď nie je prvý. To nie je pre nič za nič, že oni hovoria, že dôležité je účasť, nie je víťazstvo. Vaša viera a podpora sú dôležité pre dieťa v každom veku a štádiu života.
Naučí dieťa, aby domáce práce nie je tak zložité, ako sa zdá na prvý pohľad, hlavná vec vziať do úvahy niekoľko trikov, ktoré uvádzame v tomto článku, a dúfam, že vám pomôže.

Predpokladá sa, že učiť a vychovávať v nejakom detaile dieťa by malo byť v relatívne vedomej vek: 5-7 rokov, ale nie je tomu tak. Navyknúť na prácu a pomáhať rodičia dieťaťa by mala byť oveľa skôr. Deti opakovať všetky naše gestá a pohyby, a ak je od útleho veku dieťaťa ukázať prostý príkaz, bude absorbovať ako huba. Tento zvyk sa bude vyvíjať a zostane aj v budúcnosti.

Rovnako buďte opatrní – často deti samy prevziať iniciatívu na pomoc pri tieto momenty treba veriť skutky dieťa a vždy po spustení chvália ho. Deti často trvá veľa túžby pomáhať v 2-3 roky. Pýtali ste sa im umyť pohár – a vysypal obsah na podlahe, ste boli požiadaní, aby vytrieť podlahu – všetci pošmykol a spadol. Ich pohyby sú trápne a nevedel ako, ale to je prirodzený proces, ktorý nepotrebuje vinu. Hlavná vec – to je ich úprimné iniciatívu a vo vhodnom čase akcie bude možné získať od detí lepšie.