Dnes, technológia sa odporúča používať nové materiály

Dnes, technológia sa odporúča používať nové materiály, však, pre väčšinu z nás sa stali zvyknutí – dyhované alebo laminované drevotriesky a MDF. Tie sú veľmi rôznorodé, a to ako vo farbe a v štruktúre, a tak ich výber podľa chuti by nemalo byť ťažké.
Pár slov by som chcel povedať o farby, prítomných v detskej izbe.
Vplyv farieb na ľudskú psychiku napísané celé pojednanie. Stanovisko výskumu vedcov je, že svetlé farby, kontrastujúca geometrický vzor na tapety, závesy, koberce, prítomnosť ostrých rohov na nábytok negatívneho vplyvu na ľudskú psychiku, čo spôsobuje zhoršenie reakcie na tých najobyčajnejších vecí, – neprimeraný správanie, podráždenie, nervozita, únava atď.

kid-1024x682
Červená, vínovej farby stimulujú detskú myseľ, rastúce, spravidla krvný tlak a spôsobuje bolesti hlavy, okrem toho môže byť ich prítomnosť v detskej izbe spôsobiť nočné mory. Modrá zošliapnutie nervový systém, čo spôsobuje oslabenie srdcovej frekvencie, okrem toho, že odstraňuje svalové napätie, a otupuje bolesť. Niekedy farba môže spôsobiť únavu a depresie. Detská izba modrej farby môžu byť prítomné v malých množstvách, napríklad – na bielizník, stôl.
Ale prítomnosť žltej farby v detskej izbe má pozitívny vplyv na absolútne všetkých aspektoch života. Je to úžasná farba pre výzdobu miestnosti pre dieťa. Aktivuje mozgovú činnosť, zlepšuje náladu, zvyšuje rýchlosť vnímania, zrakovej ostrosti. To je kontraindikovaný iba v prípadoch, keď je dieťa vystavená overexcitement alebo neuralgia.
Green pomáha normalizovať krvi a vnútroočný tlak, pulz a dýchanie stabilizuje, zvyšuje ostrosť videnia, pomáha koncentrácii. To je dôvod, prečo v minulosti robotníci (písomne) tabuľkách oneskorením, zvyčajne zelenú látkou, a stolná lampa má zelený odtieň! Okrem toho, prevalencia zelenej časti spektra v škôlke podporuje dobrú náladu, má priaznivé účinky pri nespavosti. Údaje, hračky a knižnej väzby v odtieňoch zelenej – je presne to, čo potrebujete vaše dieťa. A konečne, v oranžovej farbe, tak miloval všetky deti! Táto farba blahodarný vplyv na tráviace ústrojenstvo, zvyšuje chuť do jedla, ale jej výskyt v detskej izbe je únava dieťa a niekedy aj závrate. Preto sa v materskej oranžovej môže byť len niekoľko hračiek.
Ideálny pre zdatných izbu v pastelových farbách dieťaťa: svetlo žltá, svetlo modrá, svetlo zelená alebo ružová. Oni osviežiť miestnosti a vytvoriť dobrú náladu. Preto, návrhári Odporúčame maľovať steny detskej izby v rôznych farbách. Napríklad, sa môže solárna stena modrasté alebo zelenkasté, znížiť jas svetla, a vytvára pocit chladu, stenu, ktorá má v tieni, môže byť broskyňa, žlté alebo krém. A stimulovať tvorivú činnosť dieťaťa, japonskí konštruktéri, napríklad, je odporúčané mať detských kresieb na stene. Okrem toho bude tento faktor dať priestor individuálna, jedinečný štýl.