Detské stoly – nové oblasti služieb salóny krásy

Detská manikúra – nové oblasti služieb salóny krásy. Ale jeho dobré, stále nie je zrozumiteľný pre mnohých rodičov. Poďme začať s základy – zvážiť dôležité funkcie, rast a štruktúra detských nechtov.

Miera nechty rastu je vyššia u mužov ako u žien. Rýchlejšie nechty rastú u detí. Pre nich ideálne Európskej manikúra. Ale technológia výroby manikúra pre deti je iný ako lemovanie pre dospelých.

Je to spôsobené niektoré detské stoly anatomické zvláštnosti dieťaťa nechtov prístroje. Nechty začnú tvoriť počas vnútromaternicové vývoj plodu z germinal nechtov, ktoré sa následne zostať vo forme pterýgium pre život. (Pterýgium je tenká vrstva kutikulu sú veľmi blízko k nechtov doska a rastie s ňou.) Ale v maternici nechty rastú tak malé detské stoly, že novorodenec nechtov doska zahŕňa nechtového lôžka, ktoré je voľný okraj nechtov.

Štruktúru nechtov dieťaťa podobná dospelý necht, ale štruktúra je odlišná. Hlavným rysom je vysoká pružnosť detí nechty, ktorý poskytuje vysoký obsah vlhkosti (voda). Je to tiež stojí za zváženie, keď beží detí nechty. Menovite: nepoužívajte píl, brúsnych nižšie 240 kamienka detské stoly.

Kúpiť v obchode v kategórii: detské stoly

v

Len 15-16 rokov (v závislosti od charakteristiky tela) klinec je považované za konečné a môžu použiť iné techniky a orezávanie nechty, hardvéru, Spa manikúra.

Ďalšia funkcia, ktorá definuje špecifiká lak na nechty pre deti je veľmi veľké pterýgium, ako aj tenkú kutikulu a pokožku okolo okrajov nechtov (periungual pokožky valčeky). Z tohto dôvodu, deti často infekcie rastie časť klinec a vznik otrepov.

Ako už bolo spomenuté, v priebehu školského veku, klinec doska môže zostať tenké. Toto sa deje kvôli tomu, že vyrážať oblasti nechtového (matrix) nie je dostatočne dlhý. Čo môže mať za následok vznik tzv. “bielych miest” v hrúbke nechtov dosky. Odborníci nazývajú tento jav nepravdivé leukonychia.

Čo je používanie detských manikúra?

Postup učí chlapcov a dievčatá od detstva až do starostlivosti pre seba, pre svoj vzhľad. Súhlasím, je to nepríjemné vysporiadať sa s kolegami, ktorých ruky sú tak neuhozheny, že aj najviac tolerantné osoba sa prebudí hnus;

Po druhé, elegantný manikúra u detí pomáha bojovať onychophagia – hryzenie nechtov. To je obzvlášť účinná pre dievčatá. Ale ak sprievodca sa pôvodný deti nail art (nechtový dizajn), túžbu chváliť svojim priateľom, pravdepodobne prevážili túžba skus krásy;

Dokonca aj malé dievčatá v predškolskom veku sú často nosia mojej matky šaty a mama ja-aplikácia kozmetických prípravkov. Múdri rodičia ho používať na dobré účely a buď sa ich deti sa s nimi v salóne krásy pre relácie detí, manikúra a zabávať dcéry domov starostlivosť o nechty. To je ďalší dôvod, pre úzkej komunikácii, ktorá neuveriteľne spája a umožňuje vyhnúť sa mnohým problémom vo vzťahoch s deťmi v infarktom.