Chisorovi pomohol arbiter, ale ten napriek tomu hovorí: Nabudúce chcem niekoho väčšieho

OHLASY | Podľa svojich slov mal zápas pod kontrolou, aj keď mu na konci pomohol arbiter. Dvadsaťdeväťročný britský boxer Dereck Chisora ​​zvládol sobotňajší súboj s Ondrejom Paľo technickým k.o. v treťom kole a už pokukuje po ďalšej bitke. “Potrebujem väčšieho súpera, niekoho, kto ma poriadne otestuje,” povedal rodák zo Zimbabwe.

konci letu sa, že bude rovnako starý Pála robiť skúsenejšiemu sokovi moc problémov, napriek tomu opúšťal český boxer ring po životnom zápase s pocitom krivdy .

“Niekoľkokrát ma zasiahol slušnými údery, ale neublížil mi,” vyhlásil pre theguardian.com Chisora, ktorý na začiatku poslednej minúty tretieho dejstva trafil Palu tvrdými ranami na bradu. Český boxer sa v rohu otočil k Chisorovi chrbtom a po úderoch zozadu dánsky arbiter duel ukončil.Do konca kola ostávalo 31 sekúnd.

VIDEO: Pozrite sa na zápas paly s Chisorom

“Chcem teraz veľkého súpera, niekoho, kto ma môže poriadne preveriť. To je teraz mojím ďalším úlohou. Chcem ďalšie zápasy a ďalšie víťazstvo, “dodal Brit, ktorého cieľom je stretnúť sa s niektorým z bratov Kličkovcov. Vlani v Mníchove prehral so starším Vitalijom.

Tento rok vyhral Chisora ​​všetky štyri zápasy, do ktorých nastúpil.


Sobotňajší duel bol ale podľa všetkého ukončený predčasne, na čo poukazovala niektorá britská media aj najlepší český profesionálny boxer Lukáš Konečný.

“Ondra mal podľa môjho problémy. Odišiel kondične. Toto je Anglicko, tam sa s tým nepára.Proste vidí šancu ukončiť zápas, tak to urobia a následne to obhajujú tým, že chránili boxera. Čo je síce pravda, ale na druhú stranu až ďalšie sekundy by ukázali, či má pravdu. Bolo to jednoznačne predčasné, “uviedol Konečný pre profiboxing.cz.

V Copper Box Arene sa predstavil aj Štefan Horváth, ktorý v dueli superstřední váhovej kategórii prehral s domácim Frankom Buglionim k.o. v 8. kole.Víťaz získal pás pre európskeho šampióna organizácie WBO.

Témy: šport, box, Chisora , Pála