Ako spojiť všetky rady odborníkov a skúsených rodičov?

Ako spojiť všetky rady odborníkov a skúsených rodičov? Detský nábytok všeobecne sa líši od dospelého? To sú otázky, my pokúsime odpovedať.
D16
Na jednej strane sú otázky zdať jednoduché: my myslíme na detského nábytku krásne, farebné, živé, rovnako ako zvyšok detské veci: hračky, kuchynský riad, oblečenie a mnoho ďalšieho. V skutočnosti, si vybrať ten správny detský nábytok nie je tak jednoduché. To by malo spĺňať požiadavky, a niekedy si odporujú. Samozrejme, detský nábytok by mal byť krásne a farebné, ale preto, že trávia veľa času obklopené to, to by nemalo byť vizuálne nuda dieťaťa. Inými slovami, nábytok by mal byť mierne jasné a farebné.

To je najlepšie, aby si vybral pastelové odtiene svetlé tóny. To môže byť svetlo zelená, matná ružová alebo svetlo žltý. Odborníci odporúčajú vziať do úvahy povahu dieťaťa a sklad svojho nervového systému pre výber konkrétnej farby. V prípade, že dieťa je pasívne v miestnosti s nábytkom zelené alebo modré, to bude ešte menej mobilná. Tieto deti sú lepšie červenej, oranžovej alebo žltej farby. Naopak, aktívne alebo agresívne deti sýte farby len provokovať a únavné.

Zistili sme, že nábytok by nemal byť príliš svetlé farby. Ďalšou dôležitou zložkou nábytku pre detskú izbu – pohodlie. Detský nábytok by mal byť praktický a multifunkčné. Sada políc a zásuviek možno uložiť veľa vecí pre deti. Posteľ, ktorá sa odstráni v skrini, ihrisko, ktorá sa transformuje do postele, rozkladacie pohovku – to všetko komfort a pohodlie.

V poslednej dobe získavajú na popularite veľmi celej nábytkovej systémy. Oni sú vyrovnané správnu posteľ, šatníková skriňa, herňu, rôzne police, Toy Box a tak ďalej.