Ako si vybrať nábytok pre dieťa omyl 4

Ako si vybrať nábytok pre dieťa omyl 4: Pre detský nábytok je dosť štýlový

KomnatuUvy nábytok v detskej izbe, aj keď si kúpite nábytok “haute couture” príliš skoro na to uvoľniť. Otázka, ako sa vám podarí vytvoriť štýlový a jedinečný dizajn detskej izby, závisí do značnej miery na príslušenstvo. “Cool gadgets” dá Spálňa skutočný mladistvý vzhľad. Jasné vankúše nábytok, lampy s visiace šperky, bude plakety s humornými výroky a zaujímavých obrazov pridať štýl v spálni.

detskaya_komnata_kamila

Napríklad pre chlapcova izby môžu byť zdobené v športovom motív s: lampou v podobe “lopta”; športové značenie pozdĺž podlahové lišty v miestnosti pestrofarebné farby; basketbalový krúžok umiestnený detský nábytok na dverách; drevené podlahy, pripomínajúce golfové basketbalu. Ale pre dievčatá môžu byť relevantné “kvetina” téma: kvetinová tapeta s zelenej hranice pozdĺž podlahových líšt, kvetináče v okne detská izba; Fotografie vo vzorovaných farbách; kvety z hodvábu.

Ako si vybrať nábytok pre dieťa Chyba 5: Dieťa vyrástol, takže potreboval “dospelých”, miestnosť s kancelárskym nábytkom

Previesť detská izba teenager nábytok – problém naozaj nie je jednoduché. Ale kancelársky nábytok je úplne nevinný. Len sa zamerať na niečo smiešne, nové a ľahko upraviť. A za týmto účelom na prvom mieste. … Je nutné odstrániť všetky prebytočné, odchádzajúci len posteľ, skriňa, a tak ďalej. D. Presuňte zvyšok na iné miesto. To vám umožní lepšie vizualizovať miestnosť a zistiť, čo môžete urobiť.

Ako si vybrať nábytok dieťaťa chyby 6: Západ slnka v detskej izbe a díval sa na svojho písacieho stola a múrov, aby skúsenosť detský nábytok: “Ach, áno, bol som v tvojom veku!”

Tabuľka rebenkaUvidev dieťa viselo strašidelný monštrá miesto zbožňuje vám reprodukcií “medvede” Shishkin (“Ráno v lese”), začnete trpieť, ktoré neboli schopné vštepiť zmysel pre krásu pre dieťa. Pamätajte si, že nadšenie dieťa – dočasný jav. A čoskoro na stenu, môžete obdržať ďalšie plagát, potom – tretí. Dajte svojmu dieťaťu viac slobody, nesústredí nábytok večný konflikt medzi otcami a synmi. Snažte sa robiť všetko dohromady. Takže budete nájsť kompromis omnoho rýchlejšie.